0 yorum  |  Yorum Yap

Magic Mesh Kapı Sinekliği

Ürün Kodu: vvvvvvv
Stok Durumu: 55
69,00TL

Adet

 
 
SAAT 15:00A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA

Magic Mesh Nedir? Nasıl Kullanılır?

Havalar ısındığında kapıları ve pencereleri açtığınızda evinize böceklerin girmesini engelleyen, 18 güçlü mıknatısı sayesinde kolay açılıp, kendi kendine kapanabilen Magic Mesh Tül Panel ile bu yazı çok rahat geçireceksiniz.

Yazın böcekler ve sinekler yüzünden kapı ya da pencere açamıyorsanız, işte size sihirli bir çözüm; Magic Mesh! Montajı kolay, mıktanıstlı perdeniz size hem kolay bir kullanım sağlarken, hem de evinize böceklerin girmesini önlüyor.

Herhangi bir araca ihtiyaç duymadan kapıya ya da pencereye asılabilen Magic Mesh, 18 güçlü mıknatısı sayesinde açılıp kapanabiliyor.

Tül gibi yumuşak olan Magic Mesh, evdeki minik dostlarınız için de büyük kolaylık sağlıyor, onların rahat bir şekilde geçişine izin veriyor. Artık her seferinde kapıyı açmak, ellerinizdekileri yere bırakmak ya da perde örtmek zorunda değilsiniz! Magic Mesh ile evde ya da yazlıkta, yazın rahatlığını yaşayın! 210 cm x 50 cm boyutunda 2 adet panel.

Toplam 100 cm genişlik. 18 güçlü mıknatısa sahip. Kapıların yanı sıra pencerelere de uygundur.

Çift taraflı cırtcırtlı bantlar sayesinde kolaylıkla monte edilebilir, herhangi bir araç gerektirmez. 15 adet ahşap raptiyeye sahiptir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Mesaj Gönder!