0 yorum  |  Yorum Yap

Relax Shower Tasarruflu Duş Başlığı

Ürün Kodu: 666
Stok Durumu: 86
49,00TL

Adet

 
 
SAAT 15:00A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA

Relax shower tasarruflu duş başlığı Nedir?

Sıradan duş başlıklarına kıyasla %50 ye kadar* su kullanımdan tasarruf etmenize yardımcı olan bir üründür. Başlıktan gelen suyun tazyikini azaltmadan aynı zamanda daha az su tüketimi yapmanızı sağlayan bu ürün sıradan duş başlıklarına kıyasla 2 kata* kadar daha basınçlı su verir. Tabi aynı zamanda sıcak su kullanımını da düşünürsek, daha az su kullanımı daha az enerji kullanımına yardımcı olacağından, enerjiden de tasarruf etmiş olacaksınız. Sürekli sıcak su veren kombi gibi sistemlerde sıcak su sıkıntı yaşanmasa da, güneş enerjili panel veya eski tip şofbenlerde kullanım sonucu soğuyan suyu düşündüğünüzde, sıcak sudan tasarruf ederek daha uzun süre sıcak su kullanma şansı elde edebilirsiniz. Orijinal polikarbondan ve %100 paslanmaz çelikten üretilmiş olan Relax Shower tasarruflu duş başlığı, içerisinde barındırdığı filtrelerle suyu arıtan ve aynı zamanda tazyik gücünü arttırarak daha az su kullanıma yardımcı olan bir tasarruflu duş başlığıdır. İçerisinde, seramik filtre, mikromeş partikül filtre, turmalin taşı mineral filtre, maif taşı filtre, aeratör filtreler barındırır. Bu filtreler sayesinde su içerisinde olabilece pas, kir, yosun, klor veya partiküllerden de suyunuzu temizleyecektir. Relax shower duş başlığı tüm duş spiralleri ile uyumludur.

Relax shower Tasarruflu duş başlığı Özellikleri!

Relax shower duş başlığı içerisinde yer alan tornada tüpü, dönme etkisi sayesinde suyun basıncını artırırken oluşturduğu su kabarcıkları sayesinde de suya yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Duş başlığının baş kısmında 410 adet 0,2 mm çapında mikro gözenek bulunmaktadır.

Bu sayede çok basınçlı su akışı sağlanmaktadır. Şeffaf başlığı sayesinde suyun akışını ve duş başlığının kirlendiğini de gözlerinizde görebilir, kirlendiği zaman temizleyebilirsiniz. Filtreler sayesinde duş başlığı tıkanmaya karşı korunacağından uzun yıllar boyunca kullabilirsiniz.
Verilen yüzdelikler ve oranlar üretici firmanın kendi test kaynaklarından elde edilmiştir. Bu oranlardan kullanıcıdan kullanıcıya değişebilir. Mevcut yerin tesisat yapısı, batarya sistemleri ve su tazyiki bu değerlerde farklılık oluşturabilir. Web sitemizde belirtilen oranlar kesinlik ifade etmemekle beraber üreticinin bildirdiği oranları ifade etmektedir. Relax Shower 6 farklı filtre ile suyu filtreler ve kir, pas, yosun, klor gibi katkıları minimize etmeye yardımcı olur. Bu katkılar ile sertleşen su, bunlardan arındığından daha yumuşak olacağından duş alırken daha yumuşak bir su kullanmış olursunuz. Ürünü kullandığınızda kendiniz de göreceksiniz. Ürün üzerinde yer alan filtreler ve su çıkış noktalarında mikro delikler o kadar küçük ki, bu sayede suya çok fazla bir tazyik kazandırıyor. Bu da daha az su ama daha fazla tayzik anlamına geliyor. Tabi temizlenmiş suyu da unutmayalım.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Mesaj Gönder!