0 yorum  |  Yorum Yap

VeryFit ID115 Plus Akıllı Bileklik - Akıllı Saat

Ürün Kodu: 9955885555
Stok Durumu: 98
139,00TL

Adet

 
 
SAAT 15:00A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA

ID115Plus Bileklik

 

IP67Su Geçirmezlik,

0.96OLEDDokunmatik Ekran,

BluetoothSpor Akıllı Bileklik,

Uykuİzleme,

Pedometre,

Kaloriİzleme,

KalpAtım Ölçer.

Whatsapp,SMS, Messenger, Arama, WeChat vb gibi tüm uygulamalarda titreşim ve görüntülübildirim alırsınız.

 

TAMGÜN ETKİNLİK İZLEME Akıllı Saat; basamakları, mesafeyi, yakılan kaloriyi,aktif dakikaları izler, günlük etkinliği ve zamanı OLED ekranından kontroledebilirsiniz. Bütün gün sporunuzu kontrol etmeniz için iyi bir yardımcıdır.

 

GÜÇLÜFONKSİYONELLİK Çağrı uyarısı, yerleşik alarm, alarm uyarısı, SMS uyarıları(SMS / Facebook / Twitter / WhatsApp / Instagram), müzik kontrolü, kamerauzaktan çekim, Kalp atış hızı monitörü, Arama kümesi, Özel kısayollar, Uykumonitörü, Pedometre, Mesafe, 14 Mod (Koşu, yürüyüş, trekking, badminton,fitness, dönme, treadmil, yoga, basketbol, futbol, tenis, dans) (Tüm buözellikler, spor bilekliğinizin VeryFit Pro uygulaması ile, akıllı telefonunuzlasenkronize edilmesini gerektirir.)

 

KALPATIM & UYKU İZLEME Bilimsel olarak egzersiz yapmanıza yardımcı olmak içindoğru ve etkili kalp atış hızı denetimi için dahili yüksek performanslıG-sensörlü bir akıllı bilekliktir. GPS saatleri uyku durumunu otomatik olaraktanıyabilir: uyku kalitesi, hafif uyku süresi, derin uyku zamanı ve alarmlı.Kadınlar için uygunluk takipçisi uyku kalitenizi tamamen izler, geceleri dahaiyi dinlenmenize yardımcı olur.

 

GPSİZLEME Bağlı GPS izleyicisini takip ederek uygulamanızda spor rotanızıeşleştirin; uygulamada ortalama hız, etkinlik mesafesi, egzersiz rotası, enerjitüketimi görebilirsiniz. (4 mod için: yürüme, koşu, bisiklet ve gezi) Yaşamformatı izleyicisi, kaç kez dokunduğunuzun veya ne kadar süre dokunduğunuzun izinibulmanıza yardımcı olabilir. İpucu: Uygulamadan başlatmanız ve telefonunuzuistediğiniz şekilde tutmanız gerekir.

 

ÖZELLEŞTİRİLEBİLENSAAT GÖRÜNÜMÜ & USB ŞARJ İsteğinize göre 4 özelleştirilebilir saat yüzü,farklı stillerde zevkinize uyuyor. Egzersiz uygulaması daha kapsamlı. BileklikUSB şarj portundan şarj edilir. Kayıştan çıkartılabilir ve USB güç kaynağınatakılır. Tam şarj işlemi yalnızca 1-2 saati gerektirir ve bekleme süresi tamgüçle 5-7 güne kadardır
Son İncelediğiniz Ürünler

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Mesaj Gönder!