0 yorum  |  Yorum Yap

Life Cell Dermo Orijinal Life Cell Krem

Ürün Kodu: 56756756
Stok Durumu: 100
79,00TL

Adet

 
 
SAAT 15:00A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA

Life Cell Dermo Orijinal Life Cell Krem

Hollywood yıldızlarının Tercihi "LifeCell Krem" Artık Türkiye' de

Nasıl Kullanılmalı ?

Lifecell kremi az miktarda parmak uçlarınıza sürünüz. Saç çizginizden başlayarak boyun, kulaklarınızın arkası, dekolte ve yüzünüzün tamamını kapsayacak şekilde uygulayınız. Lifecell yoğun bir krem olduğundan az miktarda kullanılması kafidir. Lifecell krem direk cilde nüfus eder ve etki mekanizması devreye girer. Bu işlemi günde 2 (iki) kere düzenli tekrarlamanız gerekmektedir.

LifeCell Krem İçeriği (200 ml)

Water (45 ml), Capylic/capric Triglcerides (25 ml), Ethoxydiglycol (19 ml), Stearyl Alcohol (16 ml), Stearic Acid (14 ml), Peg-100 Stearate (14 ml), Glyceryl Stearate (12 ml), Dilsopropyl Dimer Dilinoleate (11 ml), Magnesium Aluminum Silicate (9 ml), Peg-40 Stearate (9 ml), Oxide reductases (6 ml), Soy Peptides (6 ml), Cyclomethicone (5 ml), Hydrolyzed Rice Bran E (4 ml)

LifeCell Kremin Yan Etkileri ve Uyarılar

İçeriğindeki bileşenlere özel olarak alerjisi olan kullanıcılarda kısa süreli yan etki yapabilir. Bu ve benzeri tepkimelerle karşılaşan kullanıcıların kısa bir süre için kullanımı bırakmaları ve gözlem yapmaları, sebebin kullandığınız LifeCell Krem olup olmadığını gözlemlemenizi tavsiye ederiz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafa ediniz ve 18 yaşının altındaki kullanıcılara kullanımı önermeyiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Mesaj Gönder!