0 yorum  |  Yorum Yap

Spor Fitness Aletleri - Multi Fit Plus Çok Fonksiyonlu Pratik Spor Aleti

Ürün Kodu: 444
Stok Durumu: 100
79,00TL

Adet

 
 
SAAT 15:00A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA

Orjinal ve En Ucuz Multi Fit Plus Çok Fonksiyonlu


    Multi Fit Plus® ile hayal ettiğiniz vücuda fazla vakit harcamadan etkili bir egzersizle kavuşun. Hergün sadece 5 dakikayla incelecek, şekillenecek ve vücudunuzun her bölgesini güçlendireceksiniz.

    Multi Fit Plus® ile iç ve dış kalça kaslarınızı güçlendirebilir; göğüs, omuz ve arka sırt kaslarınızı kolayca çalıştırabilir; bel simidini yok etmek için ideal ve hızlı sonuç alırsınız.

    Multi Fit Plus® ile 5 dakika egzersiz yaparak 200 farklı sıkıştırma hareketine eş değer sonuca ulaşabilirsiniz.

    Multi Fit Plus® egzersiz aletini evinizde rahatlıkla kullanabilrsiniz. Bu yeni olağanüstü fitness buluşu o kadar güçlü ve etkili ki; tüm vücudu çalıştırmak garanti!

    Mekik ve şınav gibi sıradan karın egzersizleri sadece tek bir karın bölgesini hedef alırken, Multi Fit Plus® üst, orta, alt ve ana karın kaslarını eş zamanlı çalıştırır.

    Bu alet sayesinde kaslarınız asla dinlenmez, daima aktif kalır. Multi Fit Plus® geleneksel egzersiz ya da aletlerin aksine kısa zamanda daha iyi sonuç verir.

    Çok fonksiyonlu yapısı sayesinde bacaklarınızı da hiç zorlanmadan çalıştırabilirsiniz.

    Multi Fit Plus® yardımcı güç bantları sayesinde siz hareket ettikçe vücudunuzun gerilimini arttırırarak size daha dirençli ve güçlü bir egzersiz sunar.

    Multi Fit Plus®, hantal ve pahalı aletlerin aksine çok az yer kaplar. Kullanımı ve kurulumu kolaydır. İçerisinde yer alan elastik güç bantları, tekerlekler, tutma kolları ve minderi sayesinde 50 den fazla farklı egzersiz yapabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Mesaj Gönder!